Dołącz do społeczności farmaceutów i techników farmacji
Sprawy zawodowe traktujemy zawodowo

Zaloguj się

farmacja.net - społeczność farmaceutów farmacja.edu.pl - edukacja farmaceutówfarmacja.hr - praca dla farmaceutówfarmacja.pro - oferta profesjonalna dla aptek

Recepty

Skonsultuj się z innymi farmaceutami

Problematyczna recepta? Czy wydać na zniżkę? Kontrola z NFZ? Każdego dnia farmaceuta napotyka problemy, które trzeba szybko rozwiązać. Nie zawsze jest kogo zapytać. Rozwiązaniem jest nasz portal - tutaj możesz podzielić się z innymi farmaceutami swoimi problemami związanymi z realizacją recepty. Nasz dział recept jest otwarty na pytania 24 godziny na dobę.

Przegląd prasy

Co słychać w branży?

Chcesz być na bieżąco z tematem farmacji? Bądź na bieżąco z tematami na farmacja.net. Codziennie nowa porcja informacji, tematów branżowych i zmian dotyczących rynku farmaceutycznego.

Prawo

Największa branżowa baza prawna

To wszystko dostępne dla naszych użytkowników. Każdy farmaceuta powinien wiedzieć jak zmienia się prawo w jego otoczeniu. Nasz portal dostarcza najnowszych informacji z tego zakresu. Dobra apteka powinna być z tym tematem na bieżąco.

Praca

Największa ilość ofert pracy

Dziesiątki atrakcyjnych ofert czeka na Ciebie. Znajdź z nami lepszą pracę i dobrych pracowników!

Konto na stronie farmacja.net to również dostęp do najnowszych ofert pracy dla farmaceutów i techników farmaceutycznych. Dzięki naszemu barometrowi płac możesz poznać zarobki w branży aptecznej na terenie całej Polski.

Blogi

Specjalistyczne blogi

Chcesz ugruntować swój profesjonalny wizerunek? Stwórz swój blog lub śledź wpisy innych profesjonalistów !

Wydarzenia

Konferencje branżowe

Aktualne informacje o szkoleniach, seminariach i zjazdach. Z nami nie przeoczysz żadnego wydarzenia w Twojej okolicy!