Magister farmacji
Justyna Sobieszek
Offline

Dosyć Kar Ze Strony NFZ Dla Aptekarzy

Dziękuję wszystkim za odpowiedz. Jest nas mało, na szczęście protest już się zaczął!!!Niestety trudno jest zorganizować w parę dni wyjazd do Warszawy, więc może w każdym mieście w Polsce we wtorek między godziną 13-15 pod NFZ lub Ministerstwem. Możemy wydrukować kartki przypominające recepty z napisem np. "DOSYĆ KAR ZE STRONY NFZ DLA APTEKARZY" lub DOSYĆ REALIZOWANIA RECEPT Z BŁĘDAMI i rozdawać pacjentom. Jak ktoś ma lepszy pomysł proszę o propozycje Osobiście mogę pojechać do Warszawy ale muszę mieć pewność, że nie będę tam z pięcioma osobami. Proszę o przekazanie tej wiadomości wszystkim zainteresowanym i odpowiedz na adres . Jeżeli macie możliwość umieszczenia informacji na facebooku, to proszę o poparcie.
Niewiem, czy to się uda ale uważam, że warto próbować.

Proszę o odpowiedz na adres .,tutaj mogłam wysłać tylko 20 maili nie jestem z CBŚ, OIA, Ministerstwa, NFZ, Inspektoratu Farmaceutycznego i nie będę przekazywała waszych adresów email dalej, wiem że, dla niektórych to puste słowa ale naprawdę tak jest. Swoją skrzynkę możne zawsze usunąć.Cała siła w nas.Jestem farmaceutką, która ma dość.

Dodam jeszcze, że wielu lekarzy stoi po naszej stronie i nie należy ich winić za źle wystawione recepty tylko Ministerstwo, które chce nam odebrać ciężko zarobione pieniądze żeby załatać dziurę budżetową.

Poparli:

Agata Świtała,
Zuzanna Szurik-Iwicka,

Zaloguj się